V Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich

Na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w dniach 17-19 marca, odbyły się Eliminacje do V Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.  Nie zabrakło tam oczywiście nas, gdyż uwielbiamy wspierać takie wydarzenia. Nasi fotografowie, czyli Agata Bączkiewicz, Maciej Świstoń i Tomek Kaczmarek byli tam ze swoimi obiektywami. Zapraszamy do oglądania efektów ich pracy!

V Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich to wydarzenie organizowane przez Fundację Edukacyjną G5. W tym roku z debatami zmierzyło się 75 grup z 15 województw. Na każdy dzień zaplanowano po 5 rund fazy grupowej, gdzie uczniowie szkół średnich z całej Polski, rywalizowali ze sobą za pomocą słownych pojedynków.

Emocji było co nie miara, ale do finału dostać mogli się tylko najlepsi. Spośród wszystkich zgłoszonych grup do etapu finałowego zakwalifikowały się 32 drużyny, które zmierzą się ze sobą już 22 i 23 kwietnia! Nas tam na pewno nie zabraknie, więc obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie!

📷📷📷📷📷📷📷

Obraz 2 z 60