Twarz Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM

W wyniku współpracy Studenckiej Agencji Fotograficznej i Biura Informacji i Promocji WNPiD powstał projekt fotograficzny mający pokazać od najlepszej strony Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa oraz studentów na nim studiujących.

Po przeprowadzeniu castingu na „Twarz Wydziału”, gdzie w skład Komisji weszli: prodziekan ds. studenckich dr Adam Szymaniak, przedstawiciel BIiP Jakub Jakubowski, opiekun SAF dr Piotr Lissewski, a także przewodnicząca SAF Martyna Zgierska, zostały wyłonione osoby, które dzięki swojej fotogeniczności, a także niezwykłym pasjom miały szanse stanąć przed obiektywem członków Agencji.

Nowy folder (4)1

Realizacja sesji zdjęciowych rozpoczęła się już 6 czerwca, a zakończyła po miesiącu pracy i łącznie 4 sesjach, z których ostatnia odbyła się 7 lipca. Na zdjęciach studenci pokazali swoje największe talenty, a także to jak wydział wpływa na ich życie i realizacje celów i marzeń.

Jak widać bohaterowie naszych sesji nie znaleźli się na WNPiD bez powodu – dzięki studiom na wydziale mogą zgłębiać swoje dziennikarskie, polityczne, medialne i naukowe zainteresowania. Fotografie zostaną wykorzystane przez Biuro Informacji i Promocji do stworzenia nowych materiałów promocyjnych, uzupełnienia strony internetowej wydziału. Na tym jednak projekt się nie kończy. Już wkrótce konkurs na najsympatyczniejszą twarz WNPiD! Szczegóły wkrótce.

Zdjęcia wykonały: Martyna Zgierska i Natalia Dobrzańska
Wsparcie przy realizacji zdjęć: dr Piotr Lissewski, Nastya Grinman